Poradnik: Jak obniżyć cenę kursu w Open School?

Poniżej opisujemy cztery sposoby obniżenia kosztów nauki w Akademii Open School. Niezależnie czy byłeś już naszym studentem, czy dopiero nad tym się zastanawiasz na pewno znajdziesz najlepszy dla Ciebie sposób obniżenia ceny nauki.

 

Oto nasz poradnik jak to zrobić.

 

Sposób 1: korzystaj z bieżących promocji


Śledź wpisy na naszej stronie internetowej, zwróć uwagę na nasze ulotki w Twoim mieście lub zaglądaj regularnie na nasz profil na Facebooku tutaj. Znajdziesz tam zawsze aktualne promocje. Jeżeli w danej chwili nie znajdujesz nic dla siebie masz dodatkowo trzy sposoby na obużenie ceny kursu w Open School! Przeczytaj o nich poniżej.


Sposób 2: program ambasador - jeżeli masz wielu znajomych możesz uczyć się nawet za darmo!

 

Program ambasador Open School skierowany jest do tych osób, które chciałyby zachęcić do nauki w naszej szkole swoich przyjaciół i znajomych. Osoby takie zyskują miano Ambasadora OS. Zachęcający do nauki w naszej szkole otrzymują 50 PLN upust w płatności za kurs językowy od każdej zachęconej osoby! Osoba, która uległa namowie naszego Ambasadora również otrzymuje upust 50 PLN na naukę w Open School. Liczba znajomych korzystających z programu jest nieograniczona więc przy odpowiedniej liczbie zachęconych osób możesz uczyć się nawet za darmo.

 

Sposób 3: zniżki rodzinne 

 

Członkowie rodziny naszych studentów otrzymują 50 PLN zniżki przy zapisie do Open School. Oferta dotyczy zarówno bliższej jak i dalszej rodziny. Liczba członków rodziny korzystających z promocji jest nieograniczona!

 

Sposób 4: kontynuacja nauki - możliwość, z której korzystają nasi dotychczasowi studenci

 

Dotychczasowi studenci Open School, którzy kontynuują naukę w Open School w kolejnym roku szkolnym, otrzymują znaczące zniżki. Szczegóły dostępne są w sekretariatach szkół.

 

Promocje w Open School „program ambasador” i „rodzina” nie łączą się.

 

Skontaktuj się teraz z najbliższym sekretariatem Open School i odbierz swoją zniżkę:)

 

Łatwe? Działaj! Zapraszamy:)

Zespół Open School

Pomocne linki

Kontakt